Politechnika Śląska: zainaugurowano rok akademicki (GALERIA)
W Politechnice Śląskiej zainaugurowano w poniedziałek (1 październik) rok akademicki 2012/2013. Tym samym uczelnia rozpoczęła 68 rok swojej działalności.Prof. Andrzej Karbownik, rektor Politechniki Śląskiej, w swym wystąpieniu zapowiedział uatrakcyjnienie studiów. Jednym z elementów tych działań będą dodatkowe miesięczne stypendia dla najlepszych studentów.