media

Lista artykułów

W mediach: w Górniczej o Szkole w Krakowie i Oxfordzie w Sosnowcu

Szkoła Eksploatacji Podziemnej to główny temat nowego wydania Trybuny Górniczej, które do rąk Czytelników trafi w najbliższy czwartek, 28 lutego. Na konferencji, która odbyła się w Krakowie, poznaliśmy m.in. najbezpieczniejsze kopalnie oraz triumfatorów Turnieju Wiedzy Górniczej, któremu patronują redakcje Trybuny Górniczej i portalu netTG.pl Gospodarka - Ludzie. Podpisano tam

W mediach: o przyszłości energetyki i planach spółek w TG

W poniedziałek, 25 lutego w Krakowie startuje XXVIII Szkoła Eksploatacji Podziemnej. Konferencja potrwa trzy dni. Wydarzeniu zadedykowaliśmy specjalny dodatek, który dołączony będzie do najbliższego numeru Trybuny Górniczej. Trafi on w ręce czytelników 21 lutego. Tradycyjnie, jak co czwartek przybliżamy naszym czytelnikom najważniejsze wydarzenia minionego tygodnia w branży

PGG Magazyn: zyski większe, niż zakładano

W lutowym wydaniu PGG Magazynu przeczytać można m.in. o wynikach spółki za 2018 r., najważniejszych wydarzeniach ubiegłego roku, zdrowej wodzie z kopalni Ziemowit, wyróżnieniu za innowacyjność i ratowniku górniczym, który biega w maratonach z aparatem tlenowym na plecach. * W PGG Magazynie znajdziemy informację o tym, że Polska Grupa Górnicza zamknęła miniony rok zyskiem,

Media: Wydawnictwo Górnicze wybrało Człowieka Roku 2018

Kazimierz Grajcarek, międzyzwiązkowy koordynator ds. Projektu Społeczny PRE_COP24, został uhonorowany tytułem Człowieka Roku 2018. Wyróżnienie to przyznało Wydawnictwo Górnicze, które wydaje Trybunę Górniczą oraz portal netTG.pl Gospodarka i Ludzie. Tytuł wręczono w poniedziałek, 28 stycznia, w Katowicach w siedzibie śląsko-dąbrowskiej Solidarności. Kazimierz Grajcarek

Media: W Trybunie podsumowujemy miniony rok

W najbliższy czwartek oddamy do rąk naszych Czytelników pierwszy numer Trybuny Górniczej w 2019 r. Zachęcamy do lektury podsumowania minionych 12 miesięcy. Wybraliśmy te wydarzenia, którymi żyła branża w 2018 r. Ponadto na naszych łamach ubiegły rok podsumowali prezes Jastrzębskiej Spółki Węglowej Daniel Ozon, prezes Węglokoksu Sławomir Obidziński oraz prezes Górniczej Izby

W mediach: wyjątkowa Trybuna Górnicza na święta

W czwartek, 20 grudnia do naszych czytelników trafi wyjątkowy, podwójny numer Trybuny Górniczej. Miniony tydzień obfitował w liczne wydarzenia istotne dla branży, które jak zawsze dokładnie omawiamy w naszym tygodniku. Nie mogło zabraknąć oczywiście relacji z obchodów 37. rocznicy pacyfikacji kopalni Wujek, w których w tym roku uczestniczył premier Mateusz Morawiecki. Zapraszamy

Media: w Trybunie o Barbórkach i szczycie klimatycznym

Barbórka już za nami, ale do rąk naszych Czytelników w najbliższy czwartek, 6 grudnia, oddamy drugi w tym roku numer poświęcony obchodom Dnia Górnika. Tym razem zachęcamy do przeczytania relacji z uroczystości, które zorganizowano w Polskiej Grupie Górniczej, Jastrzębskiej Spółce Węglowej, Tauronie Wydobycie, Spółce Restrukturyzacji Kopalń i Węglozbycie. Byliśmy także tam,

Media: Trybuna Górnicza na Barbórkę

W najbliższy czwartek, 29 listopada, do rąk naszych Czytelników oddamy szczególny numer Trybuny Górniczej. Numer, w którym znajdzie się mnóstwo życzeń dla przedstawicieli górniczego stanu z okazji zbliżającej się Barbórki. Życzenia górnikom na naszych łamach składają m.in.: Prezydent RP Andrzej Duda, minister energii Krzysztof Tchórzewski, wiceminister energii Grzegorz