Związkowcy z kopalni mają propozycje dotyczące wynagrodzeń
W środę, 10 lipca, przedstawiciele związków zawodowych z Lubelskiego Węgla Bogdanka zwrócili się do zarządu spółki. Chodzi o propozycje dotyczące wynagrodzeń i funduszu płac. Do zarządu LW Bogdanka zwrócili się przedstawiciele czterech central związkowych – Związku Zawodowego Górników w Polsce, Solidarności, Kadry i Przeróbki. W piśmie wnoszą o „ustalenie minimalnego