Kolej: PKP negocjują naprawę Pendolino po zderzeniu z autem
PKP Intercity rozpoczęło procedurę negocjacyjną z firmą Alstom w sprawie naprawy składu Pendolino, który został uszkodzony pod Ozimkiem w kwietniu 2017 r. - poinformowała we wtorek PAP Agnieszka Serbeńska, rzeczniczka PKP Intercity. - Rozpoczęliśmy z Alstomem procedurę negocjacyjną w sprawie naprawy tej jednostki uszkodzonej pod Ozimkiem - powiedziała Serbeńska. PKP Intercity