Jubileusz służb ratowniczych z Polskiej Miedzi
Równo 25 lat temu powołana została Jednostka Ratownictwa Górniczo-Hutniczego KGHM Polska Miedź. Uchwałę w tej sprawię 1 stycznia 1997 r. podjął zarząd spółki. Jednostka zastąpiła Okręgową Stację Ratownictwa Górniczego. Jak informuje spółka, w ramach jubileuszu w marcu br. planowana jest uroczysta Akademia, podczas której zostaną wręczone medale i odznaczenia dla