Negocjacje płacowe w górniczej spółce
We wtorek (24 stycznia) rozpoczną się negocjacje w kolejnej górniczej spółce. Do stołu siądą przedstawiciele strony związkowej oraz zarządu KGHM Polska Miedź. „Stosownie do postanowień § 76 ust.1 Zakładowego Układu Zbiorowego Pracy dla Pracowników KGHM Polska Miedź S.A., jako strona Układu Zbiorowego Pracy rozpoczynamy negocjacje płacowe w dniu 24 stycznia 2023 roku o godz.