Zysk zostanie w górniczej spółce
Ponad 1 mld 263 mln zł osiągniętego w 2019 r. przez KGHM Polska Miedź zysku pozostanie w spółce - zdecydowało w piątek w Lubinie Zwyczajne Walne Zgromadzenie KGHM Polska Miedź. O przekazaniu całości zysku z ubiegłego roku na kapitał zapasowy spółki wnioskował zarząd KGHM Polska Miedź. Z ponad 1 mld 263 mln zł osiągniętego w 2019 r zysku, ponad 6 mln 660 tys. zł przekazano na