Zmiany w radzie nadzorczej górniczej spółki
Izabela Jonek-Kowalska w środę, 11 kwietnia, została powołana przez ministra energii do rady nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej. Tym samym rada liczy 11 członków. Obecnie w skład rady wchodzą: Halina Buk (przewodnicząca), Robert Kudelski (sekretarz), Konrad Balcerski, Izabela Jonek-Kowalska, Paweł Bieszczad, Jolanta Górska, Tadeusz Kubiczek, Alojzy Nowak, Stanisław Prusek,