Sprzedawcy energii będą zobowiązani do jasnego informowania klientów o zmianach w rozliczeniach
Sprzedawcy energii zobowiązani będą do jasnego informowania odbiorców o zmianach w rozliczeniach; premiowana będzie też oszczędność energii - przewiduje podpisana nowela rozporządzenia taryfowego, o czym poinformował w poniedziałek, 11 września, resort klimatu i środowiska. MKiŚ poinformowało na swojej stronie internetowej o podpisaniu noweli rozporządzenia taryfowego, czyli