Administracja zmniejsza zużycie prądu
Wyłączone oświetlenie elewacji Kancelarii Premiera i krótsza praca krakowskiego magistratu - m.in. tak administracja zmniejsza zużycie prądu - informuje wtorkowa, 29 listopada, Rzeczpospolita. Dziennik przypomina, że od 1 października administracja publiczna i samorządowa musi zmniejszyć zużycie energii elektrycznej o 10 proc. w stosunku do roku 2019, a więc z czasów przed pandemią,