Eko-Plus ponawia wniosek o rozpoznanie złoża węgla
Zakład Górniczy Eko-Plus ponownie wystąpił z wnioskiem o zgodę na rozpoznanie części złoża węgla kamiennego „Powstańców Śląskich 1”. Tym razem obszar badań ma być nieco mniejszy niż to określono w ubiegłorocznym wniosku. Na złożu „Powstańców Śląskich 1” wydobycie prowadziła w XX wieku KWK Powstańców Śląskich w Bytomiu. Kopalnia ta została zamknięta, a