Pierwsze półrocze dla Bogdanki nie najlepsze
Lubelski Węgiel Bogdanka poinformowała o wstępnych wynikach finansowych Grupy za pierwsze półrocze 2020 r. Mniejszy popytu na węgiel energetyczny w związku z ciepłą i wietrzną zimą w pierwszym kwartale i pandemią koronawirusa w drugim kwartale sprawił, że wyniki spółki są gorsze niż w analogicznym okresie roku ubiegłego. Jak wynika z komunikatu spółki szacowane przychody ze