Pracownicy górniczej spółki z nagrodą świąteczną
Jak poinformowali przedstawiciele organizacji związkowych działających w spółce KGHM Zanam, w tym roku pracownicy otrzymają nagrodę świąteczną w wysokości 1500 zł brutto. Nagroda ma zostać wypłacona w terminie do 19 grudnia. Jej wysokość to 1500 zł brutto, a w przypadku pracowników, którzy otrzymali karę porządkową nagroda zostanie pomniejszona o 50 proc. Oprócz tego