Pracownik zasłabł na podszybiu, niestety nie udało się go uratować
W Zakładach Górniczych Polkowice-Sieroszowice, należących do KGHM Polska Miedź, w piątek, 13 września, zmarł pracownik firmy zewnętrznej. Jak podała spółka w komunikacie, zgon nastąpił prawdopodobnie z przyczyn naturalnych. Podkreślono, że zdarzenie nie miało związku z trwającymi w kopalni pracami górniczymi. Mężczyzna zasłabł w trakcie oczekiwania na wyjazd pod szybem