Londyńska giełda kolejny raz doceniła polską spółkę górniczą
KGHM Polska Miedź kolejny rok z rzędu uzyskał certyfikat Londyńskiej Giełdy Metali Szlachetnych (LBMA) za odpowiedzialną produkcję srebra w 2022 r. - poinformowały służby prasowe miedziowego koncernu. Certyfikat potwierdza zgodność z wymogami określonymi w LBMA Responsible Silver Guidance i pozwala na uzyskanie wpisu na prowadzoną przez londyńską giełdę prestiżową listę Good