Żałoba w górniczej spółce
We wszystkich oddziałach KGHM w piątek, 8 września, została wprowadzona trzydniowa żałoba. Decyzję taką podjął prezes miedziowego koncernu Tomasz Zdzikot w związku z wypadkiem, w którym życie stracił 43-letni pracownik spółki. Jak informowaliśmy w portalu netTG.pl Gospodarka-Ludzie, do wypadku doszło w Zakładach Górniczych Lubin. 43-letni mężczyzna był przodowym pola.