Ruch na autostradzie Kraków-Katowice minimalnie mniejszy

fot: Maciej Dorosiński

Głównym celem proponowanego rozwiązania jest zmiana sposobu poboru opłaty za przejazd autostradą przez Krajową Administrację Skarbową

fot: Maciej Dorosiński

Średnio 48,8 tys. pojazdów na dobę korzystało w pierwszych trzech kwartałach br. z płatnego odcinka autostrady A4 Kraków-Katowice - podała w środę Grupa Stalexport Autostrady. To o 0,3 proc. mniej niż w tym samym okresie przed rokiem. Przychody z poboru opłat wzrosły jednak o 53 mln zł.

Jak wynika z danych Grupy, do której należy spółka zarządzająca drogą (Stalexport Autostrada Małopolska - SAM), w pierwszych trzech kwartałach br. ruch samochodów osobowych spadł rok do roku na tym odcinku A4 o 0,4 proc., natomiast ruch ciężarówek wzrósł o 0,7 proc.

Przychody z poboru opłat w trzech pierwszych kwartałach sięgnęły 430,6 mln zł, wobec 376,9 mln zł rok wcześniej, co oznacza wzrost o 14,2 proc. O 16,3 proc. wzrosły przychody z opłat za przejazd pojazdami osobowymi, o 10,6 proc. - pojazdami ciężarowymi.

Firma wyjaśniła dysproporcję między spadkiem natężenia ruchu i wzrostem przychodów z tytułu poboru opłat zmianami stawek opłat za przejazd autostradą.

Chodzi o podwyżki wprowadzone 3 kwietnia 2023 r. i 1 kwietnia 2024 r. oraz zniesienie 16 stycznia br. preferencyjnej stawki dla kierowców pojazdów kat. 1, korzystających z płatności automatycznych.

Przed podwyżkami z 3 kwietnia 2023 r. przejazd samochodów osobowych z wykorzystaniem płatności automatycznych kosztował na każdej bramce (Brzęczkowice i Balice) po 10 zł, a obecnie niezależnie od formy płatności jest to 16 zł. Przed podwyżkami z 3 kwietnia 2023 r. przejazd samochodów ciężarowych przez każdą z bramek kosztował 35 zł; obecnie jest to 49 zł.

Grupa Stalexport Autostrady przypomina, że jej wyniki zależą przed wszystkim od prowadzonej przez nią działalności autostradowej, czyli zarządzania i eksploatacji płatnego odcinka autostrady A4 Katowice-Kraków przez spółkę SAM.

Z tego względu przychody całej Grupy Stalexport Autostrady rosły w trzech kwartałach z 307,3 mln zł w 2022 r. i 380,9 mln zł w 2023 r. do 434,9 mln zł w br. (wzrost rdr. o 14,2 proc.). Zysk netto wzrósł wobec 2023 r. o 11,8 proc. i osiągnął poziom 141,8 mln zł, natomiast EBIDTA o ok. 14 proc. do 246,2 mln zł.

“Trzy kwartały 2024 r. to okres wzmożonych prac na autostradzie A4 Katowice-Kraków, wynikających z konieczności przekazania drogi stronie publicznej w 2027 r. w bardzo dobrym stanie technicznym“ - podano w środowym komunikacie właściciela zarządcy autostrady. Chodzi o zakończenie 30-letniego okresu koncesyjnego tego odcinka A4.

“W tym roku realizowana jest modernizacja ośmiu wiaduktów, do końca roku wyremontowanych zostanie także 36,8 km nawierzchni jezdni. Zakończono już wymianę nawierzchni na Placu Poboru Opłat w Brzęczkowicach“ - zaznaczono.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Znieśli zakaz budowy nowych elektrowni jądrowych

Szwajcarski parlament zatwierdził zniesienie zakazu budowy nowych elektrowni jądrowych, obowiązującego od 2017 r. Kraj reaguje na przewidywany wzrost zużycia energii elektrycznej i obawy o bezpieczeństwo dostaw, zwłaszcza w miesiącach zimowych. Nie podjęto jednak jeszcze decyzji w sprawie ewentualnej budowy nowych bloków.

Naciskają na inwestycje w paliwa kopalne

Po TotalEnergies Biały Dom osiągnął porozumienie z kolejną firmą energetyczną, tym razem  Invenergy. Otrzyma ona rekompensatę w wysokości prawie 800 mln USD za wycofanie projektów morskich elektrowni wiatrowych i zainwestowanie środków w eksploatację gazu ziemnego. 

Teren pokopalnianego szybu Ryszard II zyskał drugie życie. Teraz to chętnie odwiedzane miejsce

W miejscu nieczynnego, pokopalnianego szybu Ryszard II w Pszowie powstał atrakcyjny teren do aktywnego spędzania czasu. Ostatnio świetnie upiększyli go uczniowie miejscowych szkół.

Gaz System podjął decyzję o budowie drugiego gazowego terminala pływającego

Gaz System podjął decyzję o budowie drugiego pływającego terminala w Zatoce Gdańskiej - poinformował we wtorek premier Donald Tusk. W wyniku badania zapotrzebowania rynku spółka zdecydowała o zwiększeniu przepustowości planowanego terminala z 4,5 mld m sześc. do 6,1 mld m sześc. gazu rocznie.