Łatwiej dojedziesz do śląskich zabytków, także do zabytkowej kopalni

1663242340 sprezarkownia ignacy

fot: UM Rybnik

Budynek został zbudowany w 1902 roku na potrzeby kopalnianej elektrowni

fot: UM Rybnik

Śląska Organizacja Turystyczna zakończyła realizację ważnego projektu związanego z oznakowaniem dojazdu do trzech kluczowych atrakcji turystycznych położonych na terenie Krainy Górnej Odry. Inwestycja objęła instalację nowych znaków drogowych typu E-22b, wskazujących kierunek dojazdu do obiektów zlokalizowanych na terenie województwa śląskiego – zarówno na autostradach A1 i A4, jak i na drogach niższych kategorii, aż do samych punktów docelowych.

Dzięki temu rozwiązaniu turyści podróżujący przez Śląskie mogą teraz łatwiej i wygodniej dotrzeć do Zabytkowej Kolei Wąskotorowej w Rudach. To unikalny obiekt z zachowaną infrastrukturą kolejową, oferujący przejazdy historycznymi pociągami,

Kolejny punkt to pocysterski Zespół Klasztorno-Pałacowy w Rudach, czyli jeden z najcenniejszych zabytków sakralnych i architektonicznych regionu, na którego terenie znajduje się Restauracja Cysterska należąca do Szlaku Kulinarnego Śląskie Smaki.

Łatwiejszy dojazd zyskała też Zabytkowa Kopalnia Ignacy w Rybniku – dawny zakład górniczy przekształcony w interaktywne centrum nauki i dziedzictwa przemysłowego.

Projekt był realizowany na przestrzeni blisko dwóch lat i obejmował zarówno prace projektowe, jak i wykonawcze. W ich ramach przygotowano szczegółowy projekt organizacji ruchu drogowego, uzgodniony m.in. z Kapitułą Znaków Drogowych działającą przy Polskiej Organizacji Turystycznej w Warszawie, a także z zarządcami poszczególnych odcinków dróg.

W sumie zamontowano 22 nowe znaki drogowe, w tym 6 znaków na autostradach A1 i A4, umożliwiające turystom intuicyjne i bezproblemowe dotarcie do wskazanych obiektów. Całkowity koszt realizacji projektu wyniósł 260 540 zł, z czego: 17 000 zł przeznaczono na przygotowanie dokumentacji i uzgodnień, a 243 540 zł pochłonęło wykonanie i montaż znaków drogowych.

Śląska Organizacja Turystyczna od lat prowadzi działania na rzecz rozwoju i promocji turystyki w regionie, w tym również w zakresie infrastruktury informacyjnej i oznakowania. Odpowiednio zaplanowane i widoczne oznakowanie dojazdu do atrakcji turystycznych ma ogromne znaczenie – wpływa nie tylko na komfort podróżowania, ale również realnie zwiększa liczbę odwiedzających oraz rozpoznawalność tych miejsc na mapie turystycznej Polski.

– Dobre oznakowanie, to nie tylko praktyczne wsparcie dla turystów, ale także ważny element promocji – mówi Agnieszka Sikorska, dyrektor biura Śląskiej Organizacji Turystycznej. Dzięki niemu turyści częściej decydują się na odwiedzenie ciekawych miejsc, które wcześniej mogły być mniej znane lub trudniej dostępne.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Bytomskie górnictwo zostanie zdigitalizowane. Miasto podpisało umowę z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu

Dziesiątki tomów archiwalnych materiałów dotyczących historii górnictwa w Bytomiu zostaną poddane profesjonalnej digitalizacji przez ekspertów z Muzeum Górnictwa Węglowego w Zabrzu. W poniedziałek, 15 czerwca 2026 r., prezydent Bytomia Mariusz Wołosz oraz dyrektor muzeum Bartłomiej Szewczyk podpisali list intencyjny i umowę o współpracy. Porozumienie obejmuje udostępnienie, digitalizację oraz opracowanie miejskich archiwów związanych z górniczym dziedzictwem miasta.

Nowy peron i przejście w Ligocie. Kolejny etap modernizacji węzła katowickiego zakończony

Zakończył się kolejny etap przebudowy katowickiego węzła kolejowego. Podróżni na stacji Katowice Ligota mogą już korzystać z nowo wybudowanego, dwukrawędziowego peronu. Udostępniono tam także nowe przejście podziemne.

Zdrowie, bezpieczeństwo i dobrostan są ważne w środowisku pracy

Zdrowie, bezpieczeństwo i dobrostan to jednej z ważniejszych elementów środowiska pracy - wskazało na nie 47 proc. firm w Europie i 39 proc. w Polsce - wynika z badania ISS. Polskie przedsiębiorstwa częściej stawiały jednak na optymalizację kosztów i efektywność - dodano.

To już nie są ćwiczenia. Cyberwojna w Polsce uderza w kopalnie i elektrownie

W świecie konfliktów hybrydowych nie trzeba już wysadzać stacji transformatorowej ani uszkadzać infrastruktury przesyłowej. Wystarczy przejąć dostęp do systemów, sparaliżować procesy decyzyjne, zakłócić komunikację lub wyłączyć możliwość monitorowania sytuacji.