Święto Niepodległości na Śląskim. Atrakcji nie zabraknie
Jak co roku 11 listopada zgromadzimy się na Stadionie Śląskim, aby wspólnie wziąć udział w Wojewódzkich Obchodach Narodowego Święta Niepodległości. W tym dniu uroczyście odśpiewamy Hymn Polski przy akompaniamencie Orkiestry Polskiej Grupy Górniczej. Szykuje się też mnóstwo niespodzianek dla najmłodszych, a podczas wydarzenia będziemy mieli okazję posłuchać orkiestr