Tramwaje wróciły na bytomską linię
Od soboty pasażerowie mogą znów dojechać tramwajem z bytomskiego pl. Sikorskiego do zajezdni w dzielnicy Stroszek oraz Szkoły Medycznej przy ul. Wrocławskiej. To efekt zrealizowanej przez Tramwaje Śląskie modernizacji jednej z najważniejszych linii tramwajowych w Bytomiu. Wznowione zostało kursowanie linii nr 19 na trasie Stroszek Zajezdnia- pl. Sikorskiego-Łagiewniki Zajezdnia oraz