Resort klimatu ogłosił nabory na szefów GIOŚ i GDOŚ
Do 24 stycznia będzie trwał nabór na stanowisko Głównego Inspektora Ochrony Środowiska (GIOŚ), a do 29 stycznia na stanowisko Generalnego Dyrektora Ochrony Środowiska (GDOŚ) - poinformował w piątek resort klimatu i środowiska. Ministerstwo na swojej stronie przekazało informację o naborach na stanowiska Głównego Inspektora Ochrony Środowiska i Generalnego Dyrektora Ochrony