Śląskie stawia na turystykę
Samorząd województwa śląskiego wie, jak ważna jest turystyka i przeznacza na nią kolejne środki. Blisko 40 mln zł trafi na zadania związane ze zwiększeniem roli kultury i turystyki w subregionie południowym Województwa Śląskiego Środki trafią m.in. na budowę ścieżek rowerowych. Listy gratulacyjne przedstawicielom gmin wręczył w Sali Błękitnej Gmachu Sejmu Śląskiego