Inwestycje: Świnujście połączy tunel

fot: Andrzej Bęben/ARC

W tunelu trzeba jeszcze zainstalować system wentylacji i przeciwpożarowy

fot: Andrzej Bęben/ARC

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) w najbliższych dniach ogłosi przetarg na projekt i budowę tunelu pod Świną, który ma połączyć Świnoujście stałą przeprawą z resztą kraju.

W czwartek (14 kwietnia) w Świnoujściu podpisano aneks do porozumienia z 2007 r. w sprawie budowy tunelu drogowego między wyspami Wolin i Uznam. W obecności mediów dokument podpisali generalny dyrektor GDDKiA Jacek Bojarowicz, minister infrastruktury i budownictwa Andrzej Adamczyk oraz prezydent Świnoujścia Janusz Żmurkiewicz.

- Podpisanie aneksu pozwoli w dniu jutrzejszym rozpisać pierwszy etap przetargu na realizację przedsięwzięcia "Budowa stałego połączenia drogowego między wyspami Wolin i Uznam w Świnoujściuˮ - zapowiedział Adamczyk.

Świnoujście jest jedynym miastem w Polsce leżącym na kilkudziesięciu wyspach, z których tylko trzy są zamieszkałe (Uznam, Wolin i Karsibór). Na wyspie Uznam znajduje się centrum administracyjno-usługowe i dzielnica nadmorska wraz z obiektami turystyczno-uzdrowiskowymi, to tutaj mieszka 80 proc. mieszkańców Świnoujścia. Miasto nie ma drogowego połączenia z siecią dróg krajowych. Funkcjonują w nim dwie przeprawy promowe.

Porozumienie sprzed 9 lat zakładało m.in., że tunel powstanie ze środków unijnych zakończonej perspektywy na lata 2007-2013. Jak wyjaśniali sygnatariusze aneksu, zapis o finansowaniu projektu z kolejnej perspektywy to podstawowa zmiana w porozumieniu.

Według aneksu budowa na być finansowana w 85 proc. ze środków unijnych. 15 proc. kosztów inwestycji ma ponieść miasto.

Jak podkreślił Żmurkiewicz, inwestycja, która powinna rozpocząć się w 2017 r. i ma szanse zakończyć się w 2021 r., jest bardzo ważna zarówno dla mieszkańców miasta, regionu, ale też reszty kraju.

Jak powiedział dziennikarzom prezydent Świnoujścia, przetarg na projekt i jego wykonanie ogłosi GDDKiA, zaś miasto do końca kwietnia złoży wniosek o środki z UE.

- Aplikujemy o kwotę około 920 mln zł z dofinansowaniem na poziomie 85 proc. Pozostałą kwotę deklarujemy przeznaczyć z budżetu miasta, przy założeniu, że w przyszłym roku i kolejnych otrzymamy podatek z gazoportu, który może nawet sięgać ok. 40 mln zł rocznie - poinformował prezydent.
Przetarg ma szanse być rozstrzygnięty w tym roku, cztery lata może potrwać realizacja projektu.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Basen nieczynny, zawiniły szkody górnicze

Jeden z basenów na terenie kąpieliska odkrytego w Bytomiu uległ poważnej awarii. W ubiegłym tygodniu, najprawdopodobniej na skutek szkód górniczych, pękła żelbetowa konstrukcja basenu.

Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci w województwie śląskim

To będzie pierwsze takie miejsce w województwie śląskim. Fundacja Świetlikowo buduje stacjonarne hospicjum dla dzieci. Zanim jednak placówka zacznie pomagać najmłodszym pacjentom, potrzeba szesnastu milionów złotych na dokończenie budowy i wyposażenie obiektu. Fundacja apeluje o pomoc i uruchamia zbiórkę.

Jak hale pneumatyczne radzą sobie z ekstremalnymi warunkami pogodowymi?

Hale pneumatyczne są coraz częściej wybierane jako zadaszenie kortów tenisowych, boisk piłkarskich i innych obiektów sportowych. Pozwalają ograniczyć wpływ deszczu, śniegu, wiatru oraz niskich temperatur na codzienne użytkowanie obiektu. Dzięki temu sezon sportowy może trwać znacznie dłużej, a w wielu przypadkach obiekt może być wykorzystywany także w okresie jesienno-zimowym.