Pracownicy Ruchu Borynia - po pracownikach biura zarządu, ZLM i Ruchu Zofiówka - już od listopada mają udostępnione swoje paski zarobkowe w formie elektronicznej. Elektroniczne paski zarobkowe będą dostępne po wejściu na stronę JSW.
Do wejścia konieczne będą: nazwa użytkownika tzw. login oraz numer PIN, które każdy pracownik znajdzie na papierowej wersji paska wydanego 10 listopada. Będą one niezbędne do rejestracji i zalogowania pracownika do portalu.
Trzeba pamiętać, aby danych tych nie udostępniać osobom postronnym. W przypadku problemów - na stronie internetowej JSW w zakładce "Dla Pracowników" jest umieszczona instrukcja rejestracji, a dostęp do elektronicznych pasków zarobkowych będzie możliwy z dowolnego komputera z dostępem do internetu np. z domu.
Udostępnienie elektronicznych pasków pozwoli pracownikowi w dowolnym miejscu zapoznać się ze swoimi paskami zarobkowymi do trzech miesięcy wstecz, umożliwi też wydrukowanie tych pasków.
"Wszelkie problemy z rejestracją, logowaniem lub błędnym działaniem usługi prosimy zgłaszać telefonicznie lub mailowo do Centrum Wsparcia Advicom Spółka z o.o. (e-mail pomoc@advicom.pl, tel. 32 756 4123), które jest dostępne 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Ponadto pomoc będzie można uzyskać w kopalni w Sekcji Wynagrodzeń Spółki - pracownicy fizyczni (budynek zatrudnienia) oraz pokój 116 - pracownicy etatowi" - komunikuje biuro prasowe JSW.
Jeżeli chcesz codziennie otrzymywać informacje o aktualnych publikacjach ukazujących się na portalu netTG.pl Gospodarka i Ludzie, zapisz się do newslettera.