Wpłynęło 2,24 miliony wniosków o bon energetyczny
Gminy do 27 września otrzymały 2,24 mln wniosków o pomoc dla gospodarstw domowych w postaci bonu energetycznego - poinformowała w poniedziałek ministra klimatu i środowiska Paulina Hennig-Kloska. 30 września jest ostatnim dniem na składanie wniosków o bon. Bon przeznaczony jest dla gospodarstw o niskich dochodach jako wsparcie w związku z cenami energii. Wysokość bonu zależy od