W tym roku polskie porty mogą przeładować 100 mln ton ładunków

1522849170 1280x540

fot: gov.pl/gospodarkamorska

- Nie jest tajemnicą, że działy się rzeczy kuriozalne (...) To stajnia Augiasza, ale absolutnie do wyczyszczenia. Chcemy to zrobić maksymalnie do pół roku - zapowiedział Gróbarczyk

fot: gov.pl/gospodarkamorska

Wydaje się, że polskie porty przeładują w 2018 roku - po raz pierwszy w historii -100 mln ton ładunków; to byłby absolutny rekord dla naszych portów - powiedział w środę minister gospodarki morskiej i żeglugi śródlądowej Marek Gróbarczyk.

- Walczymy o to, by "największym polskim portem nie był Hamburg, jak to jest do tej pory", tylko porty w Polsce - mówił Gróbarczyk, który w środę był gościem Telewizji Trwam.

Ocenił, że polski porty - Szczecin, Świnoujście, Gdańsk i Gdynia - w tym roku będą w stanie po raz pierwszy w historii przeładować 100 mln ton ładunków. "Wydaje się, że chyba osiągniemy, czyli pokonamy tę niedoścignioną barierę, przeładujemy 100 mln ton w tym roku" - powiedział minister.

Gróbarczyk dodał, że będzie to "absolutny rekord", który da istotny sygnał do nowych inwestycji.

Przypomniał, że porty w Szczecinie, Świnoujściu, Gdańsku i w Gdyni przygotowały swoje strategie rozwoju. Wskazał, że plany te zakładają m.in. budowę centralnego portu w Gdańsku, zewnętrznego w Gdyni; zbudowany ma być również głębokowodny terminal kontenerowy w Świnoujściu.

Minister zaznaczył, że inwestycje powinny przyczynić się do tego, że "wejdziemy na zupełnie inną półkę".

Pod koniec czerwca Główny Urząd Statystyczny poinformował, że przeładunki w polskich portach morskich wzrosły od stycznia do końca maja tego roku o 22,5 proc. - do 37,4 mln ton z 30,5 mln ton rok wcześniej.

GUS podał, że w maju w polskich portach przeładowano 7,6 mln ton ładunków, tj. o 23,7 proc. więcej niż przed rokiem. Znacznie wzrosła masa przeładunków w kontenerach - o 50,1 proc., pozostałych ładunków drobnicowych - o 36,4 proc. oraz ładunków masowych suchych - o 36,2 proc., w tym przeładunków węgla i koksu - o 104,5 proc.

Z danych GUS wynika, że zwiększenie wielkości przeładunków notowano także w ładunkach tocznych (o 3,4 proc.). Z kolei wielkość przeładunków towarów masowych ciekłych spadła o 1,9 proc., w tym ropy naftowej - o 2,3 proc.

"W maju br. zwiększyła się w skali roku masa przeładunków w portach: Świnoujście (o 39,2 proc., do 1,4 mln ton), Gdańsk (o 29,7 proc., do 3,3 mln ton) oraz Gdynia (o 20,3 proc., do 1,9 mln ton). W pozostałych portach masa przeładunków obniżyła się - w Szczecinie o 4,0 proc. (do 0,7 mln ton), a w Policach o 18,0 proc. (do 0,1 mln ton)" - poinformował GUS. 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Metropolia przekaże gminom kolejne 25,2 mln zł z Funduszu Odporności

Kolejne 25,2 mln zł trafi do gmin Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii z Funduszu Odporności - zdecydowało zgromadzenie GZM podczas środowej sesji. Większość tej kwoty pokryje koszty organizacji transportu publicznego.

Nie żyje prof. Marian Mitręga. Wieloletni pracownik Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego

Nie żyje prof. dr hab. Marian Mitręga. Politolog przez blisko pół wieku związany był z Wydziałem Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. W lipcu skończyłby 74 lata.

Przewodniczący rady nadzorczej JSW zrezygnował z funkcji

Przewodniczący Rady Nadzorczej Jastrzębskiej Spółki Węglowej Łukasz Czopik złożył rezygnację z pełnienia funkcji w radzie nadzorczej spółki ze skutkiem na 30 czerwca 2026 r. - poinformowała w środę JSW.

PGE łączy siły z polską nauką. Podpisano umowy z kluczowymi jednostkami badawczymi

PGE Polska Grupa Energetyczna wchodzi na nowy poziom współpracy z polskim środowiskiem naukowym. Spółka podpisała ramowe umowy z dziewięcioma wiodącymi polskimi uczelniami i instytutami badawczymi, wśród których znajdują się m.in. Instytut Technologii Paliw i Energii oraz Akademia Górniczo‑Hutnicza. Celem partnerstwa jest przyspieszenie prac badawczo-rozwojowych (B+R), szybsze testowanie innowacji oraz ich wdrożenie w skali krajowego giganta energetycznego.