Tanie tankowanie na Orlenie. Promocja przedłużona o trzy kolejne weekendy

Dobra wiadomość dla kierowców: będzie można nadal zatankować taniej na stacjach Orlenu. Użytkownicy aplikacji Orlen Vitay przez trzy kolejne weekendy majowe będą mieli dodatkową możliwość zakupu do 150 litrów benzyny lub diesla z rabatem nawet 35 gr/l.

fot: Orlen

Kierowcy będą mogli zatankować paliwa w obniżonej cenie

fot: Orlen

Dobra wiadomość dla kierowców: będzie można nadal zatankować taniej na stacjach Orlenu. Użytkownicy aplikacji Orlen Vitay przez trzy kolejne weekendy majowe będą mieli dodatkową możliwość zakupu do 150 litrów benzyny lub diesla z rabatem nawet 35 gr/l.

– Od początku akcji promocyjnej chcemy, żeby ceny przy dystrybutorach były jak najbardziej przewidywalne i przystępne dla kierowców. W sytuacji, gdy na światowych rynkach pojawia się niepewność i rosną koszty surowców, naszym zadaniem jest łagodzić te wahania i wspierać domowe budżety. Dlatego przedłużamy promocję o kolejne trzy weekendy, aby użytkownicy aplikacji Orlen Vitay mogli nadal tankować taniej i realnie oszczędzać na każdym litrze – mówi Ireneusz Fąfara, prezes Orlenu.

Jak to działa?

Przed tankowaniem trzeba aktywować kupon w aplikacji Orlen Vitay . Z zakupami z oferty pozapaliwowej za min. 5 zł zyskuje się rabat 35 gr/l. Jeśli tankowanie odbywa się bez zakupów, po aktywacji kuponu rabat wyniesie 20 gr/l.

Promocja na wszystkich stacjach Orlenu w Polsce potrwa do 24 maja (godz. 23:59) – czyli obejmie jeszcze trzy kolejne weekendy. Terminy akcji:
 
  • 8-10 maja;
  • 15-17 maja;
  • 22-24 maja;
W każdy poniedziałek w aplikacji Orlen Vitay dostępny będzie nowy kupon. Rabat działa przy jednorazowym tankowaniu do 50 litrów. Aby skorzystać z promocji, trzeba zainstalować aplikację Vitay i aktywować kupon przed tankowaniem.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Resort energii proponuje zmiany w harmonogramie pomocy publicznej dla PEJ

Ministerstwo Energii zaproponowało przesunięcie 3 mld zł wydatków na dokapitalizowanie Polskich Elektrowni Jądrowych z 2026 r. na 2030 r. - wynika z oceny skutków regulacji projektu nowelizacji ustawy o inwestycjach w energetykę jądrową.

Od soboty do poniedziałku ceny maksymalne paliw wyższe niż w piątek

Od soboty do poniedziałku włącznie litr benzyny 95 ma kosztować nie więcej niż 6,00 zł, benzyny 98 - 6,63 zł, a oleju napędowego - 6,48 zł - wynika z piątkowego obwieszczenia Ministra Energii. Oznacza to, że ceny maksymalne wszystkich rodzajów paliw będą wyższe niż w piątek.

PSE włączyły się w prace nad europejskim modelem AI dla sieci energetycznych

Polskie Sieci Elektroenergetyczne (PSE) dołączyły do inicjatywy AI Grids, która ma na celu opracowanie modelu sztucznej inteligencji na potrzeby operatorów systemów przesyłu energii elektrycznej w UE - poinformowały w piątek PSE.

Grożą nam awarie sieci. Blackout na horyzoncie, bo zbyt szybko odchodzimy od węgla

Grozi nam blackout. Sieci elektroenergetyczne na awarie są najbardziej narażone w okresie listopad-luty, bo wtedy z powodu wycofywania się z węgla cierpimy na chroniczne deficyty mocy z OZE. Dalszy rozwój w tym kierunku to zwiększanie ryzyka i kolejny krok w stronę przepaści. Takie wnioski można wyciągnąć z raportu pt. Konkurencyjność czy transformacja? Nowa mapa energetyczna Polski autorstwa ekspertów Polskiego Towarzystwa Gospodarczego (PTG).