Górniczy zespół zbierze się w Katowicach, czas na poważne rozmowy
W Katowicach 21 lutego zbierze się Zespół Trójstronny ds. Bezpieczeństwa Socjalnego Górników – dowiedział się portal netTG.pl Gospodarka-Ludzie od Wacława Czerkawskiego, przewodniczącego Rady Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych (OPZZ) województwa śląskiego oraz współprzewodniczącego zespołu. Obrady odbędą się w Urzędzie Wojewódzkim, ich początek