Zmiany rozkładów jazdy przez koronawirusa
Od poniedziałku, 16 marca, w komunikacji miejskiej na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Mteropolii obowiązywać będą rozkłady jazdy ważne w dni robocze nieszkolne. Powodem zmiany jest zawieszenie zajęć w szkołach oraz ograniczona liczba dyspozycyjnych kierowców. Zarząd Transportu Metropolitalnego chce również w ten sposób zapobiegać zakażeniom koronawirusem. O szczegółach