CLO: poprawia się stan zdrowia górników z Mysłowic-Wesołej
Stan zdrowia górników, ofiar zapalenia się metanu w kopalni Mysłowice-Wesoła, ulega dalszej poprawie. Trzej pacjenci hospitalizowani na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej Centrum Leczenia Oparzeń w Siemianowicach Śląskich są rozintubowani i oddychają samodzielnie. Utrzymują też kontakt ze swymi rodzinami.- W poniedziałek 26 października byli operowani -