Górnictwo: poszkodowany pracownik Ziemowita nie żyje
Pracownik kopalni Ziemowit, który w piatek (22 maja) uległ wypadkowi w pracy niestety nie żyje - potwierdziła po południu, w rozmowie z portalem górniczym nettg.pl służba dyżurna Wojewódzkiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Katowicach.Wcześniej o zdarzeniu poinformował nas czytelnik. Szczegóły zdarzenia wyjaśnił rzecznik Kompanii Węglowej Tomasz