Sprzedawcy energii z urzędu wnioskują o zmianę taryf
- Trzech z tzw. sprzedawców z urzędu energii elektrycznej złożyło prezesowi URE wnioski o zmianę jeszcze w tym roku obowiązującej taryfy na sprzedaż odbiorcom w czterech gospodarstwach domowych - poinformowała w poniedziałek, 11 lipca, rzeczniczka URE Agnieszka Głośniewska. Jak przekazała przedstawicielka Urzędu Regulacji Energetyki, do regulatora wpłynęły wnioski o zmianę