Tauron: kolejna przerwa w nadzwyczajnym walnym
Akcjonariusze Tauronu Polska Energia przegłosowali w poniedziałek (23 listopada) kolejną przerwę w nadzwyczajnym walnym zgromadzeniu akcjonariuszy spółki. Głosowanie nad drugą już przerwą ponownie nastąpiło przed głównym punktem posiedzenia dot. podwyższenia kapitału zakładowego spółki.