Konferencja: o nowoczesnym układzie zbiorowym pracy
We wtorek, 19 grudnia, w siedzibie śląsko-dąbrowskiej Solidarności w Katowicach odbędzie się konferencja „Układ zbiorowy pracy w warunkach nowoczesnej gospodarki”. Pierwszy panel otworzyć mają sekretarz stanu w Ministerstwie Energii Grzegorz Tobiszowski oraz prezes Polskiej Grupy Górniczej Tomasz Rogala. Będzie on też moderatorem panelu, podczas którego zaplanowano wystąpienia