W piątek górnicy otrzymają dodatkową jednorazówkę. Jaki jest powód?
W piątek (7 kwietnia) na konta pracowników Polskiej Grupy Górniczej wpłynie dodatkowa, jednorazowa kwota. Najwięcej - 1250 zł brutto – otrzymają pracownicy dołowi. Skąd dodatkowa wypłata? Zgodnie z zawartym pomiędzy stroną związkową i zarządem porozumieniem od początku kwietnia br. o 30 zł za dniówkę wrosną stawki osobistego zaszeregowania dla wszystkich pracowników PGG.