Uruchomiono niskoemisyjne kotły w nowej elektrociepłowni w Siechnicach
Wszystkie cztery niskoemisyjne kotły szczytowo-rezerwowe zostały uruchomione w ramach rozruchu instalacji w nowobudowanej elektrociepłowni gazowej w Siechnicach pod Wrocławiem - podał w środę Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja, właściciel siłowni. Należący do PGE Zespół Elektrociepłowni Wrocławskich Kogeneracja buduje w Siechnicach nowoczesną elektrociepłownie,