Wydział Górnictwa Politechniki Śląskiej po nowemu
Wydział Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej znacząco wzbogacił i poszerzył ofertę kształcenia, zarówno na studiach I, jak i II stopnia. Wychodząc naprzeciw potrzebom rynku pracy oraz dynamicznym zmianom zachodzącym w gospodarce, od nowego roku akademickiego absolwenci szkół średnich będą mogli wybrać nowe kierunki kształcenia.