Górnictwo: KGHM ma powód do zadowolenia
Wynik KGHM w 2014 r. może być wyższy niż konsensus rynkowy - poinformował na czwartkowej (14 sierpnia) konferencji wiceprezes miedziowej spółki Jarosław Romanowski. Dodał, że KGHM chce utrzymać poziom dywidendy z 2014 r. w kolejnych latach.