Zważywszy na pandemię ostatnie miesiące były bardzo dobre dla spółki
Zważywszy na okoliczności - pandemię koronawirusa - ostatnie 9 miesięcy było bardzo dobre dla KGHM - mówił w czwartek prezes spółki Marcin Chludziński. Po 9 miesiącach 2020 r. Grupa Kapitałowa KGHM zanotowała wzrost EBITDA o 306 mln zł do 4 mld 418 mln zł. Chludziński podczas czwartkowej telekonferencji podkreślił, że w trzecim kwartale EBITDA grupy KGHM była wyższa o 18