Z ambasadorem USA o rozwoju energetyki jądrowej w Polsce
- Rozmawialiśmy o strategicznym partnerstwie polsko-amerykańskim w zakresie militarnym oraz rozwoju energetyki jądrowej w Polsce - poinformował w czwartek wicepremier, minister aktywów państwowych Jacek Sasin, odnosząc się do spotkania z ambasadorem Stanów Zjednoczonych w Polsce Markiem Brzezińskim. - Dziękuję @USAmbPoland za dobre spotkanie - napisał we wtorkowym wpisie na Twitterze