Bielsko-Biała: znikną wysokie kominy elektrociepłowni
Z pejzażu Bielska-Białej niedługo znikną dominujące w nim od dziesięcioleci dwa wysokie kominy nieczynnej części elektrociepłowni. Rzecznik Tauronu Ciepło Małgorzata Kuś poinformowała, że jeszcze w tym roku firma chce wyłonić wykonawcę rozbiórki. - Jesteśmy w fazie przygotowań do wyburzenia kominów nieczynnej części elektrociepłowni w Bielsku-Białej. W 2018 r. planujemy