KGHM POLSKA MIEDŹ

Kghm

KGHM Polska Miedź S.A. jest zintegrowanym producentem miedzi posiadającym własne surowce mineralne, kopalnie, zakłady wzbogacania rud, huty produkujące miedź w postaci katod i walcówkę miedzianą. Spółka jest największym producentem górniczym miedzi w Europie i należy do elitarnego grona 10 największych producentów miedzi na świecie. Według rankingu World Silver Survey 2025 spółka zajmuje 2. miejsce w globalnym rankingu największych producentów srebra. Należące do KGHM huty posiadają prestiżowe wyróżnienie Copper Mark, będące potwierdzeniem efektywnej i zgodnej z najwyższymi standardami produkcji hutniczej miedzi.

LISTA ARTYKUŁÓW

1689766873 huta miedzi cedynia

KGHM, czyli kolejny krok w stronę transformacji

KGHM Polska Miedź zawarła nową umowę z Tele-Fonika Kable na dostawę walcówki miedzianej w latach 2026-2030. To kontynuacja wieloletniej współpracy krajowych spółek wspierającej łańcuch dostaw produktów niezbędnych dla transformacji energetycznej polskiej i europejskiej gospodarki. Szacowana wartość sprzedaży w oparciu o prognozowane ceny miedzi i kursy walut, w trakcie trwania

1750413822 pracownicy

KGHM ponownie wśród najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce

W tegorocznej edycji prestiżowego badania Randstad Employer Brand Research KGHM zdobył pozycję lidera w sektorze surowców i paliw, znajdując się jednocześnie w czołówce najatrakcyjniejszych pracodawców w Polsce. – Zdajemy sobie sprawę z tego, że fundamentem każdej firmy są przede wszystkim pracownicy. Dlatego dbamy, aby w praca w KGHM była atrakcyjna nie tylko pod względem

1736415220 polkowice

Górnicza spółka wypłaci dodatkową nagrodę roczną. Kiedy i w jakiej wysokości?

18 czerwca odbyło się zwyczajne walne zgromadzenie akcjonariuszy KGHM Polska Miedź, które zatwierdziło sprawozdanie finansowe spółki. Organizacja Zakładowa NSZZ Solidarność Polkowice-Sieroszowice poinformowała w mediach społecznościowych, że pracownicy spółki otrzymają dodatkową nagrodę roczną za 2024 r. Komisja Zakładowa NSZZ Solidarność w KGHM Polska Miedź O/ZG Polkowice

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów i KGHM kontynuują współpracę. Dla JSW oznacza to większe wpływy

Przedsiębiorstwo Budowy Szybów należące do Grupy Kapitałowej Jastrzębskiej Spółki Węglowej zawarło z KGHM Polska Miedź aneks do umowy z 20 grudnia 2021 r. w sprawie wykonania wyrobisk chodnikowych, robót górniczych oraz zabezpieczenia postępu robót chodnikowych przygotowawczych w infrastrukturę techniczną. Na mocy zawartego aneksu umowę przedłużono do końca 2029 r. Za