Górnicza spółka rozstrzygnęła konkurs dla uczniów. Nagroda to wakacyjne staże
Rozstrzygnięty został konkurs dla uczniów szkół patronackich w programie miedziowej spółki „Kompetentni w branży”. Dwa najciekawsze rozwiązania zostały nagrodzone płatnymi stażami w oddziale KGHM, Centralnym Ośrodku Przetwarzania Informacji (COPI). Zwycięzcami zostali: Jakub Łasiński, tegoroczny absolwent Zespołu Szkół nr 1 im. B. Krupińskiego w Lubinie oraz Anton Manicki,