PGG Family: kolejny krok milowy!

fot: ARC

Celem uruchomienia strony internetowej poświęconej programowi PGG Family jest stworzenie nowej przestrzeni dla pracowników PGG - oprócz podstawowej funkcji dostarczania wiedzy o benefitach przygotowanych dla osób zatrudnionych w spółce, ma być również narzędziem społecznościowym służącym do komunikacji z pracownikami oraz między pracownikami

fot: ARC

Polska Grupa Górnicza uruchomiła specjalną stronę internetową poświęconą programowi PGG Family - www.pggfamily.pl. Jej atuty to m.in. miła dla oka szata graficzna oraz przejrzysty i prosty sposób poruszania się po promocjach przeznaczonych dla pracowników spółki - poinformował portal netTG.pl rzecznik prasowy Tomasz Głogowski.

- Naszym celem było stworzenie nowej przestrzeni dla pracowników PGG. Strona, oprócz podstawowej funkcji dostarczania wiedzy o benefitach przygotowanych dla osób zatrudnionych w spółce, ma być również narzędziem społecznościowym służącym do komunikacji z pracownikami oraz między pracownikami – mówi pomysłodawca strony dyrektor Departamentu Wynagrodzeń Przemysław Praus.

Wraz ze startem strony ruszył konkurs dla pracowników przygotowany z kolejnym partnerem PGG Family – dealerem samochodowym firmą Lellek Group.

- Chcemy utrzymać tempo oraz poziom programu PGG Family, dlatego podejmujemy niejednokrotnie ciężkie i wieloetapowe rozmowy z potencjalnymi partnerami. Tym razem dzięki uporowi i konsekwencji działań udało nam się podjąć współpracę z szanowanym na rynku dealerem samochodowym Lellek Group – mówi Przemysław Praus.

W ramach podjętej współpracy, pracownicy mogą wziąć udział w konkursie i zawalczyć o Skodę na weekend z pełnym bakiem. Wystarczy, że zalogują się na stronie www.pggfamily.pl, wypełnią i wyślą prosty formularz konkursowy oraz zaproponują niebanalne hasło reklamowe. Spośród nadesłanych zgłoszeń zostanie wybranych czterech zwycięzców. Konkurs trwa od 16 do 31 lipca br. 1 sierpnia na stronie PGG Family zostaną ogłoszone wyniki konkursu.

Komu się tym razem nie uda, będzie miał kolejną szansę, aby wykazać się kreatywnością, ponieważ konkurs z Lellek Group będzie miał charakter cykliczny.

Konkurs to nie jedyna propozycja przygotowana w ramach współpracy z Lellek Group. Zarząd Polskiej Grupy Górniczej w wyniku kilkumiesięcznych negocjacji zyskał rabat dla pracowników i członków ich rodzin na zakup w Lellek Group Gliwice wybranych modeli samochodów marki Skoda.

Wysokość rabatu wynosi od kilku do kilkunastu tysięcy złotych w zależności od modelu oraz indywidualnej konfiguracji samochodu.

Aby skorzystać z oferty, pracownik PGG SA musi stać się właścicielem lub współwłaścicielem zakupionego samochodu.

- Zależało nam na uzyskaniu najkorzystniejszej ceny na rynku przy zachowaniu najwyższych standardów. Samochody Skoda cieszą się popularnością i uznaniem, dlatego w pierwszej kolejności postawiliśmy na tę markę – mówi Praus.

Współpraca z Lellek Group zaskoczyła pracowników PGG nie tylko konkursem czy też naprawdę atrakcyjnymi rabatami na zakup wybranych modeli Skody, ale również innowacyjną akcją promocyjną. Począwszy od 16 lipca br., przez kolejne siedem dni, na kopalniach PGG eksponowane są demonstracyjne samochody tej marki. Każdy zainteresowany pracownik ma możliwość w realny sposób zapoznać się z ofertą.

W niedalekiej przyszłości planowane są rabaty również na inne marki samochodów. Rozmowy już trwają.

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Samorządowcy GZM apelują do Nawrockiego o podpisanie ustawy

Przedstawiciele samorządów tworzących Górnośląsko-Zagłębiowską Metropolię, a wraz z nimi środowiska akademickiego i gospodarczego wystosowali wspólny apel do Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Karola Nawrockiego o podpisanie ustawy o związku metropolitalnym w województwie pomorskim. Jej przepisy zawierają również nowelizację ustawy o związku metropolitalnym w województwie śląskim, która rozszerza kompetencje GZM i dostosowuje je do wyzwań stojących przed regionem.

Jak skrócić czas załadunku i rozładunku w magazynie? Sprawdź, jak zwiększyć wydajność

W sprawnie funkcjonującym magazynie każda minuta ma znaczenie. Im szybciej przebiega załadunek i rozładunek towarów, tym większa jest przepustowość obiektu, mniejsze ryzyko opóźnień i niższe koszty związane z przestojami pojazdów i pracowników. W dobie rosnących wymagań rynku logistycznego przedsiębiorstwa coraz częściej poszukują rozwiązań, które pozwolą usprawnić procesy przeładunkowe i zwiększyć efektywność całego łańcucha dostaw.

Polska drugim w UE producentem truskawek

Polska, po Hiszpanii, jest największym producentem truskawek w UE. Należą one do ulubionych owoców Polaków, są też chętnie kupowane przez odbiorców zagranicznych. W latach 2016-2025 eksportowano od 45 - 70 proc. krajowej produkcji truskawek - poinformował PAP Krajowy Ośrodek Wsparcia Rolnictwa.

Na konta górników ma wpłynąć dzisiaj dodatkowa nagroda roczna

Związki zawodowe działające w KGHM przypominają, że 22 czerwca ma zostać wypłacona dodatkowa nagroda roczna za 2025 rok. 9 czerwca odbyło się Zwyczajne Walne Zgromadzenie Akcjonariuszy, które zatwierdziło sprawozdanie finansowe spółki.