Kraków: AGH Racing prezentuje samochód wyścigowy

1371014602 agh racing 02

fot: AGH Racing

Bolid jest śliczny!

fot: AGH Racing

Studenci Akademii Górnicz-Hutniczej z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Robotyki skonstruowali wyścigowy bolid. Zostanie zaprezentowany 13 czerwca (o 19.30) przed Biblioteką Główną AGH.

Koła naukowe "Mechatronix" i "Zarządzanie" stworzyły w 2012 r.zespół AGH Racing, a on właśnie skonstruował wyścigową maszynę. Dziś zespół tworzy ponad 40 osób podzielonych na mniejsze grupy odpowiadające za poszczególne podzespoły bolidu i części składowe projektu.

- Budowa bolidu trwała kilka miesięcy. Zespół otrzymał wsparcie finansowe i organizacyjne (garaż na terenie kampusu) władz AGH. Głównym celem AGH Racing jest udział w największych i najbardziej znanych zawodach formuły studenckiej na świecie. Pierwszym, prestiżowym sprawdzianem dla drużyny studentów AGH będzie lipcowa, 15. edycja konkursu "Formula SAE" na słynnym torze Silverstone w Wielkiej Brytanii, w którym udział weźmie 149 zespołów z całego świata (w tym tak znane uniwersytety jak Oxford, ETH Zurych czy liczne uczelnie z USA) - informuje Bartosz Dembiński, rzecznik Akademii.

Formuła Student to największe na świecie studenckie wydarzenie związane ze sportem motorowym. Prowadzony przez Instytut Inżynierii Mechanicznej (Institution of Mechanical Engineers) projekt skupia studentów z uniwersytetów na całym świecie i stanowi jedną z części globalnej serii Formuła SAE, w której celem każdego zespołu jest budowa od podstaw jednomiejscowego bolidu wyścigowego startującego później w zawodach na najważniejszych torach wyścigowych na świecie. Gotowy pojazd bierze udział w różnego rodzaju konkurencjach statycznych i dynamicznych dając możliwość sprawdzenia zasadności zastosowanych w nim rozwiązań technicznych i biznesowych. Rywalizacja z ponad setką innych zespołów daje możliwość porównania się z najlepszymi na świecie.

Czwartkowy pokaz będzie pierwszą publiczną prezentacją samochodu. Zgromadzona publiczność będzie mogła zobaczyć pełnię możliwości ważącego 240 kg i przyspieszającego do 100 km/h w mniej niż 4 sekundy bolidu. Jako pierwszy kierowca testowy za kierownicą pojazdu zasiądzie rektor AGH, prof. Tadeusz Słomka. Utytułowany kierowca rajdowy, Wojciech Chuchała (rajdowy mistrz Polski 2012 w klasie N w Subaru Impreza STI) zaprezentuje możliwości bolidu na wyznaczonym torze. Następnie za kierownicą zasiądą kierowcy zespołu AGH Racing, którzy - wraz z konstruktorami - przybliżą budowę, osiągi i technologię zastosowaną przy budowie pojazdu.

Imprezie towarzyszyć będzie pokaz słynnych sportowych samochodów, m.in. Audi R8 czy NissanaR34. Partnerem technicznym wydarzenia jest firma Concept Music Art.

 

Więcej o projekcie AGH Racing na jego stronie internetowej.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Na tegoroczne wakacje wydamy średnio niemal 300 zł więcej na osobę niż rok temu

Średnio 2042 zł wyda statystyczny Polak na tegoroczne wakacje; to o niemal 300 zł więcej niż rok wcześniej - wynika z badania "Wakacyjny Portfel Polaków 2026". Przeciętne gospodarstwo domowe na letni wypoczynek przeznaczy ok. 5,1 tys. zł, czyli ponad 700 zł więcej niż w 2025 r.

Łzy w cechowni i wagonik z ostatnią toną węgla. Historyczny koniec wydobycia w KWK Bielszowice

W czwartek, 25 czerwca, po 122 latach działalności symbolicznie zakończono wydobycie węgla w kopalni Bielszowice. - Przez te wszystkie dekady Bielszowice były naszym wspólnym domem i miejscem ciężkiej pracy. Złoża, które pozostawili nam nasi przodkowie, pozwoliły zbudować pomyślność wielu pokoleń - podkreślano podczas czwartkowej uroczystości.

Energetyczni giganci podpisali list intencyjny ws. odbudowy energetyki Ukrainy

Szefowie PGE, Orlenu, Enei i Tauronu podpisali w Gdańsku list intencyjny dotyczący zaangażowania w odbudowę ukraińskiej infrastruktury energetycznej. Minister aktywów państwowych Wojciech Balczun podkreślił, że nie wyobraża sobie, żeby polskie firmy nie brały udziału w odbudowie Ukrainy.

Górnicza spółka wygrała proces z ekologami. Poszło o koncesję

Naczelny Sąd Administracyjny oddalił skargę kasacyjną Fundacji Frank Bold. Tym samym zakończył się wieloletni spór dotyczący koncesji Kopalni Turów.