Kompania: najpierw profilaktyka, potem eksploatacja

fot: Jarosław Galusek/ARC

W ciągu trzech kwartałów br. kopalnie KW wydobyły spod Bytomia blisko 1,8 mln t węgla

fot: Jarosław Galusek/ARC

Przebieg eksploatacji górniczej pod Bytomiem w drugim i trzecim kwartale 2012 r., zamierzenia eksploatacyjne kopalń w najbliższym półroczu oraz sprawozdanie z realizacji napraw szkód górniczych to tematy poruszone podczas posiedzenia zespołu porozumiewawczego dla miasta Bytomia, które odbyło się w miniony czwartek, 22 listopada. Zespół porozumiewawczy dla Bytomia istnieje od listopada 2011 r.

To stała komisja, która rozpatruje sporne sytuacje, wynikające z oddziaływania kopalń na powierzchnię. W jego skład, oprócz przedstawicieli Wyższego Urzędu Górniczego i Centrali KW, wchodzą prezydent i wiceprezydent miasta, dyrektorzy kopalń Bobrek-Centrum i Piekary, które prowadzą eksploatację górniczą pod terenem Bytomia, przedstawiciele Spółki Restrukturyzacji Kopalń, Zakładu Górniczego EKO-PLUS oraz Centralnej Pompowni Bolko.

- Jednym z głównych tematów spotkania, któremu przewodniczył dyrektor Okręgowego Urzędu Górniczego w Gliwicach Roman Sus, było odwadnianie niecek bezodpływowych, powstałych na terenie miasta, oraz zwrot kosztów zabezpieczeń budowanej obwodnicy Bytomia - informuje Remigiusz Ziarno, dyrektor Biura Ekologii i Gospodarki Złożem Kompanii Węglowej.

Jak wyjaśnia dyrektor Ziarno, Kompania Węglowa 12 września przystąpiła do ugody trójstronnej, zawartej pomiędzy miastem a SRK, dotyczącej utrzymywania bezpiecznego poziomu wód w zalewiskach bezodpływowych przy pomocy przepompowni stacjonarnych. Natomiast w związku z zakończeniem budowy obwodnicy północnej Bytomia Kompania refinansuje miastu koszty zabezpieczeń wykonanych ze względu na przyszłe wpływy eksploatacji górniczej. Na spotkaniu omówiono także wyniki inwentaryzacji obiektów budowlanych w rejonie przewidywanych wpływów planowanej eksploatacji w 2012 i 2013 r., wykonanej przez Instytut Techniki Budownictwa. Na podstawie ekspertyzy zabezpieczono 55 obiektów budowlanych, dodatkowo zwiększając ich odporność na przyszłe wpływy eksploatacji.

- W wyniku aktualnie prowadzonej eksploatacji ujawniły się szkody w zabudowie na terenie parafii ewangelickiej oraz domu dziecka w dzielnicy Miechowice. Obiekty te znajdują się pod bieżącym nadzorem budowlanym, prowadzonym przez Instytut Techniki Budownictwa w Katowicach. Szczegółowe obserwacje tego rejonu prowadzą również pracownicy Głównego Instytutu Górnictwa. Po ujawnieniu się wpływów firmy specjalistyczne w trybie awaryjnym usuwają wynikłe szkody, a po ustabilizowaniu się sytuacji kopalnia niezwłocznie przystąpi do kapitalnego remontu tych obiektów - deklaruje Leonard Klabis, dyrektor kopalni Bobrek-Centrum.

W ciągu trzech kwartałów br. kopalnie KW wydobyły spod Bytomia blisko 1,8 mln t węgla. W trakcie 10 miesięcy tego roku Kompania Węglowa naprawiła w tym mieście szkody górnicze łącznej wartości 19,2 mln zł.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Wiemy, ile w piątek zapłacisz za benzynę. Będzie taniej

W piątek litr benzyny 95 ma kosztować nie więcej niż 5,95 zł, benzyny 98 - 6,65 zł, a diesla - 6,12 zł - wynika z czwartkowego obwieszczenia Ministra Energii. Oznacza to, że ceny maksymalne obu rodzajów benzyny będą niższe niż w czwartek, a cena diesla będzie wyższa.

JSW Koks podlicza trzy dekady certyfikowanych standardów zarządzania

W 2026 roku przypada 30-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Jakością w JSW Koks oraz 15-lecie certyfikacji Systemu Zarządzania Energią. Wieloletnie utrzymywanie certyfikowanych systemów zarządzania oraz ich regularna recertyfikacja potwierdzają zgodność funkcjonowania spółki z międzynarodowymi normami oraz zachowanie najwyższych standardów zarządzania - podkreśla JSW Koks.

Europa ma kłopoty. Upały paraliżują gospodarkę i system energetyczny. Ratuje nas węgiel

Czerwiec 2026 przyniósł falę upałów, jakiej nie notowano w Europie od początku pomiarów. Temperatury biją rekordy od Londynu po Rzym, a wraz z nimi rosną rachunki za prąd, liczba ofiar i ryzyko blackoutów. To już nie jest „anomalia pogodowa”. To test wytrzymałości dla unijnej infrastruktury. Czy go zdamy?

Tramwaje Śląskie starają się o odblokowanie 450 mln zł wsparcia z UE

Tramwaje Śląskie starają się o odblokowanie 450 mln zł wsparcia z UE - poinformował p.o. prezesa spółki Krzysztof Mikuła. Pieniądze zablokowano w zw. ze śledztwem ws. podejrzeń o oszustwa i korupcję podczas przetargów dotyczących infrastruktury tramwajowej w Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.