Marek Wójcik objął urząd wojewody śląskiego
Marek Wójcik został powołany w środę, 20 grudnia, oficjalnie na urząd wojewody śląskiego. O tym, że obejmie to stanowisko informowaliśmy już w portalu netTG.pl Gospodarka-Ludzie. Marek Wójcik został powołany na przez premiera Donalda Tuska. Powołanie wręczył sekretarz stanu w Ministerstwie Spraw Wewnętrznych i Administracji Tomasz Szymański. Marek Wojcik to prawnik, były