Zmieniamy piec na sieć
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach ogłasza nabór wniosków na przedsięwzięcia polegające na zabudowie przyłącza dla budynków lub źródła OZE w ramach programu „Zamień piec na sieć” przez koncesjonowane przedsiębiorstwa ciepłownicze. Centralne ogrzewanie w bloku to zdecydowanie najczęściej spotykana instalacja grzejna w naszym budownictwie