Pomoc dla energochłonnych
Jak poinformowali przedstawiciele Ministerstwa Rozwoju i Technologii, w sierpniu br. planowany jest start naboru na kolejną turę rządowego wsparcia dla branż energochłonnych. Tym razem o pomoc będą mogły wnioskować firmy z całego sektora wydobycia (m.in. spółki zajmujące się wydobyciem węgla kamiennego) i przetwórstwa przemysłowego. Program „Pomoc dla przemysłu