Ciepłe Święta zaczynają się od... ciepłego mieszkania

1765530933 zd 1glowne

fot: Bert Invest

fot: Bert Invest

Dlatego nasze budynki zaprojektowaliśmy w wysokim standardzie energooszczędnym. Dzięki solidnej izolacji ścian i wysokiej klasy, ciepłej stolarce okiennej mróz zostaje za progiem, a Ty cieszysz się przytulnym wnętrzem bez obaw o rachunki. To nowoczesny komfort, który docenisz nie tylko w Wigilię, ale przez długie lata.

Mówi się, że jaki Nowy Rok, taki cały rok. Dlaczego więc nie rozpocząć go od najważniejszej decyzji: wyboru własnego mieszkania? Osiedle Zielona Chorzowska w Rudzie Śląskiej to inwestycja, która zmienia marzenia w rzeczywistość. Oferujemy nowoczesne, ciepłe i ekonomiczne lokale, które staną się idealnym tłem dla Waszych przyszłych rodzinnych historii.

Nie odkładaj życia na później. Decydując się na zakup teraz, zyskujesz pewność i spokój, a klucze do swojego nowego mieszkania odbierzesz już w czerwcu 2026 r.! Pomyśl o letnich wieczorach na własnym tarasie i przestronnym salonie gotowym na przyjęcie gości. Sprawdź ofertę BERT INVEST: https://bertinvest.pl/zielona-chorzowska/#mieszkania i wejdź w kolejny rok z konkretnym planem.

Fot. Bert Invest

Fot. Bert Invest

Drodzy Klienci i Przyszli Mieszkańcy! Z okazji nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia życzymy Wam, aby ten czas był pełen domowego ciepła, miłości i beztroski. Niech Nowy Rok przyniesie same trafne decyzje, stabilizację i radość z budowania swojej przyszłości w nowym, pięknym miejscu!

 

 

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ

Chorzów: Kolejne przejazdy pod estakadą zostaną otwarte 5 czerwca

Przejazdy pod estakadą w rejonie ul. Jana Faski i Pocztowej zostaną udostępnione kierowcom w piątek 5 czerwca - zapowiedział Urząd Miejski w Chorzowie. Otwarty zostanie również znajdujący się przy nich parking P2.

Spór o farmę fotowoltaiczną w Parku Śląskim. Chorzów blokuje inwestycję

Władze Parku Śląskiego chcą zbudować farmę fotowoltaiczną, która w przyszłości mogłaby rocznie dawać nawet do 2 mln zł oszczędności na opłatach za energię. Instalacja miałaby powstać na terenie, który od zawsze był zapleczem technicznym parku, ale ten plan został (na razie?) zablokowany przez miasto Chorzów.

Przemysł potrzebuje ludzi gotowych na cyberwojnę

Nowoczesne kopalnie, elektrownie i zakłady przemysłowe są dziś chronione nie tylko przez technologie, ale przede wszystkim przez ludzi potrafiących je rozumieć i zabezpieczać. O tym, dlaczego uczelnie techniczne stają się ważnym elementem systemu bezpieczeństwa państwa, jak kształcić kadry dla infrastruktury krytycznej oraz dlaczego Politechnika Śląska planuje dołączyć do ISAC-SIG, rozmawiamy z prof. Krzysztofem Filipowiczem, Dziekanem Wydziału Górnictwa, Inżynierii Bezpieczeństwa i Automatyki Przemysłowej Politechniki Śląskiej.

Asseco pokazało system Polski antydron

Największa polska firma IT stworzyła własny system do wykrywania i monitorowania dronów. Rozwiązanie, które czeka na pierwsze wdrożenie, ma znaleźć zastosowanie militarne i cywilne - czytamy w środę w "Pulsie Biznesu".